Erinevad võimalused aitamiseks

Ka Sinu huvi laste käekäigu vastu muudab nende maailma värvilisemaks

Pühadetunne iga lapseni!

10.03.2016

27. märtsil (Ülestõusmispühal)  toimub Estonia kontsertsaalis traditsiooniline „Lihavõttejänku pidu“. EAPN eestvedamisel korraldatava ürituse  eesmärgiks on ühelt poolt - korraldada vaesust kogevate perede lastele tore kultuuriüritus ja teiselt poolt - juhtida ühiskonna tähelepanu sellele, et meie hulgas on kahjuks siiski küllaltki palju vaesust kogevaid peresid.

Ürituse sõnum on - meie sotsiaalpoliitika peaks looma võrdseid võimalusi, et lõpetada vaesuse ja sellega kaasnevate muude probleemide edasikandumine põlvest põlve. Ligipääs kultuurile ja sporditegevusele peaks olema tagatud  kõigile lastele hoolimata nende vanemate sissetulekust.

Eelmisel aastal osales peol vabatahtlikuna ka toonane sotsiaalkaitseminister Helmen Kütt, Riigikogu liige Laine Randjärv, Tallinna Linnavolikogu liikmed jt. Üritused on leidnud üsna laialdast kajastamist meedias. Eelmisel aastal toimunud üritusel näiteks olid kohal kõik telekanalid.
Üritusest kirjutasid: tallinncity.postimees.ee , delfi.ee

Traditsiooniliselt pakutakse peredele meelelahutusprogrammi, suupisteid ja seni on suudetud kaasa panna ka kingitusena toidupakk.

Käesoleva aasta ürituse sisustab Tallinna Ülikooli Sümfooniaorkestriga, kus solistidena astuvad üles Kaire Vilgats ja Kalle Sepp.  

Teie toetust kasutatakse lastele peolaua katmiseks.
Annetada on võimalik SA Dharma kontole EE082200221018171111  Swedbank´is,
märksõnaks „lihavõttejänku“

Selleks, et saada annetuselt tagasi tulumaks, lisage palun selgitusse oma isikukood.

Erinevaid võimalusi muutmaks Eesti laste elu värvilisemaks.

Soovin aidata