Erinevad võimalused aitamiseks

Ka Sinu huvi laste käekäigu vastu muudab nende maailma värvilisemaks

SA Dharma osales Endover Kinnisvara annetusprojektis

24.04.2017

Endover Kinnisvara annetas lastele suunatud heategevuslikele organisatsioonidele 14 275 eurot. Heategevusliku fondi, kellele kinnisvaraarendaja iga detsembris müüdud korteri pealt 1000 eurot annetas, said koduostjad ise valida.

Heategevuskampaania sihtgrupiks olid laste ja noortega tegelevad organisatsioonid ning koduostjad said valida kolme fondi vahel millest 5147 EUR laekus Dharma SA projektide toetuseks.  

„Soovisime siduda häid müügitulemusi heategevusega, aidates neid, kes tõeliselt abi vajavad,“ sõnas Endover Kinnisvara juhatuse liige Robert Laud. „Tahtsime teha organisatsiooniga ühe suure heateo ühiskonna kõige nõrgematele liikmetele, lastele. Ka Endoveri töötajatel on palju lapsi ning seega on just laste aitamine meile väga hingelähedane.“

SA Dharma patroon Urmas Sõõrumaa oli annetust kätte saades positiivselt üllatunud. „Kui sain teada, et Dharmale annetatakse üle 5000 euro, siis see äratas mind kohe meeldivalt üles. Iga uus algatus, mis heategevusele avalikku tähelepanu suunab, on alati teretulnud. Lastele suunatud abi üle on mul alati väga hea meel,“ lausus Urmas Sõõrumaa. 

Endover Kinnisvara (www.endover.ee) on 1995. aastal asutatud kinnisvarainvesteeringute juhtimise ja kinnisvaraarenduse alal tegutsev ettevõtete grupp, mis tegutseb nii Eestis kui ka väljaspool. Ettevõttel on 21 aastat kogemusi nii hoonete rekonstrueerimisel kui ka uusehitiste rajamisel. Ettevõte arendab praegu Tallinna südalinnas ja selle lähiümbruses 13 hoonet.

Erinevaid võimalusi muutmaks Eesti laste elu värvilisemaks.

Soovin aidata