Erinevad võimalused aitamiseks

Ka Sinu huvi laste käekäigu vastu muudab nende maailma värvilisemaks

Suvepuhkus vanaemale

30.06.2014

22.-28.juunini korraldas Dharma vanavanemate hoole all kasvavatele lastele Kloogranna Noortelaagrisse suvevaheaja sissejuhatuse.

Harju-, Võru-, Viljandi-ning Virumaa lapsed tegid koos erinevaid põnevaid asju: meisterdati pärlitest ehteid ja sõbrapaelu, astuti üles saates „Palun - lavale“ ja muudes saadetes, mängiti palju uusi mänge ning vaatamata jahedale ilmale käisid kõige karastunumad ka ujumas.
 

Huvitav ja tore oli MTÜ Nukufilmi Lastestuudio poolt läbi viidud animatsiooni töötuba, kus valmis rida lühianimatsioone. Valminud animatsioone saad vaadata siin ja siin.

Tõsisem ettevõtmine oli Punase Risti korraldatud esmaabikoolitus, kus saadi teadmisi selle kohta, kuidas abivajajat õnnetusjuhtumi korral aidata ja selle kohta said osalejad ka tunnistuse.

Laagriaega sattus jaanipäev – seega tehti tuld ja küpsetati vorstikesi. Kõige põnevamaks kujunes jaaniussikeste otsimine...neid küll ei leitud, kuid neist saadi põnevat infot. Ka lõkkel küpsetatud pulgasai laagri viimasel päeval oli paljude jaoks uudisasi, mis maitses vaarikamoosiga ülihästi...

Tagasisides kiitsid kõik lapsed laagritoitu, majutustingimusi, laagriseltskonda ja -tegevusi ning soovisid, et laager kestaks kauem.

Täname Epp Johanit, Kristel Pajumetsa, Triin Karolini, Merike Roosilehte ja Natalia Umarovat suure panuse eest laste laagrisse toomise korraldamisel. Ning suur tänu ka MTÜ Nukufilmi Lastestuudiole meeleoluka animatsiooni töötoa läbi viimise eest!

Laagri pilte vaata siit.

 

 

   

 

Erinevaid võimalusi muutmaks Eesti laste elu värvilisemaks.

Soovin aidata