Erinevad võimalused aitamiseks

Ka Sinu huvi laste käekäigu vastu muudab nende maailma värvilisemaks

Täidame vanavanemate hoole all kasvavate laste soove

18.03.2013

Reede hommikut alustasime A&T Spordis, kus tõstsime suuski, keppe ja saapaid siia-sinna ning üritasime igale lapsele just talle sobiva suusakomplekti kokku panna. Siis võtsime peale uisud ja kollase roolikelgu ja sõit Järvamaale võis alata.

Just neid asju me Järvamaale viimas käisimegi, et lapsed saaksid veel selle aasta viimaseid talverõõme nautida. Novembrikuus olime heategevuspartneriks Eesti Aasta Ettevõtja konkursil, kus ettevõtjad annetasid nende laste õppimise ja hobidega tegelemise toetamiseks, keda kasvatavad vanavanemad. Meil on avatud ka annetustelefonid (numbrile 9006700 helistades kingid 3 eurot ja numbrile 9000005 helistades 25 eurot) ja heade inimeste abiga on nende laste toetuseks juba üle 6000 euro kogunenud.

Annetuste eest täidame laste soove, mis aitavad neil ennast arendada. Kahjuks ei sõltu ju tänases Eestis laste võimalused õppida ja hobidega tegeleda ainult nende võimekusest, vaid ka pere rahakotist. Õnneks aga on Eestis palju häid inimesi, kes tahavad aidata. Juba kogutud annetustest otsustasime esimesena toetada Järvamaa lapsi. Valdade sotsiaaltöötajate abiga on meil kokku kogutud kõikide Järvamaa vanavanemate hoole all kasvavate laste soovid, sest teavad ju lapsed ise kõige paremini, millest neil puudus on. Selliseid lapsi on Järvamaal 41 ning nende vajadused on väga erinevad - 14 lapsele viisime juba kingitused ära, samuti oleme juba tasunud nelja lapse huviringi eest, kuid soetamist ja üleandmist ootavad veel arvutid, jalgrattad ja palju-palju muud.

Erinevaid võimalusi muutmaks Eesti laste elu värvilisemaks.

Soovin aidata