Sina saad aidata

Ka Sinu huvi laste käekäigu vastu muudab nende maailma värvilisemaks

Toeta ettevõtjana

Kui Sa tunned vastutust ühiskonnas toimuva ees ja usud, et nõrgemaid tuleb aidata, siis toeta meie tegevust. Meile tehtud annetusi ei maksustata tulumaksuga.

Toeta südamelähedast projekti

Kui Sul on mõni kindel valdkond, kuhu tahaksid panustada, siis anna meile sellest teada ja kasutame Sinu annetust just selleks otstarbeks.

Kirjuta annetuse selgitusse, kas:

  • vanavanemate hoole all kasvavad lapsed
  • asenduskodulapsed ja –noored
  • erivajadustega lapsed
  • perede majanduslik toetamine
  • perede nõustamine
  • vaimse tervise edendamine

 

Kui Sul on endal mõni idee, kuidas laste olukorda parandada, siis võta meiega ühendust. Mõtleme koos, kuidas seda on võimalik ellu viia ja milline on selle mõju laste olukorrale.

 

Anneta esemeid

Kui teie ettevõttel on tooteid, mis annavad sooja või uusi teadmisi, pakuvad rõõmu või tõstavad enesehinnangut, siis meie vahendusel jõuavad need lasteni, kes neist asjadest sageli isegi unistada ei oska. Võta meiega ühendust ja saa meie koostööpartneriks.

Heategu töökohas

Võimalusi, kuidas oma töökohal laste heaks midagi ära teha, on lõputult. Näiteks on ettevõtted kogunud oma töötajatelt raamatuid, jõulupakke ja koolitarbeid, mida meie lasteni toimetame. Kõik, kes on korra mõnes sellises ettevõtmises osalenud, ongi jäänud meie partneriteks, sest lisaks laste abistamisele pakub see ka rõõmu üheskoos tegutsemisest. Võta meiega ühendust, arutame kellel millist abi täpselt vaja läheb ja kuidas teie ettevõte aidata saaks.

Heategevustoode

Anneta mõne oma toote müügist saadavast tulust osa laste abistamiseks. See tõmbab tähelepanu Su tootele, näitab ettevõtte sotsiaalset vastutustunnet ja aitab lastel kasvada.

Erinevaid võimalusi muutmaks Eesti laste elu värvilisemaks.

Soovin aidata