Head teevad head inimesed

Ka Sinu huvi laste käekäigu vastu muudab nende maailma värvilisemaks

Töötajad

Lisaks meie töötajatele ja nõukogule on meie inimesed kõik fondi toetajad, tänu kellele on meil võimalik oma ideed ellu viia. Samuti pere tugiisikud, valdade lastekaitse- ja sotsiaaltöötajad ning kõik teised, kes märkavad lapsi ja hoolivad nende käekäigust.

 

Marianne Zaigermaher

marianne@dharma.ee

Marianne poole saab pöörduda kõikide Dharmaga seotud teemadega – tema on tegevuste koordineerija ja raamatupidaja ühes isikus. Kui soovid annetada või toetust saada – kõigega saad tema poole pöörduda ning temalt saad vastused. Kui ta ise ei oska vastata, siis varu veidi kannatust – ta peab teistega nõus ning vastus tuleb igal juhul.
Raamatupidajana on Marianne täpselt selline, nagu üks täiuslik heategevusfondi raamatupidaja olema peab - näeb deebetist-kreeditist läbi ja kaugemale ning mõtleb alati numbrite taga olevatele lastele. Ta ei ole mitte ainult väga täpne ja korrektne finantsarvestuses, vaid ka väärtuslik nõuandja kõikides fondi tegevustes. Samasuguse põhjalikkuse ja südamlikkusega veedab ta ka oma vaba aega, kui ta kas mürab mõnega oma lapselastest või teeb midagi head ja paremat süüa.

Jüri Tamm

juri.tamm@gmail.com

Tegeleb planeerimisega - toimivate projektide reaaliseerimise ja jätkusuutlikust tagava arendustööga ning turundusega. Esindab SA Dharma erinevatel üritustel ning tagab partnerite aktiivsema kaasamise ühiskondliku mõju ja nähtavuse suurendamiseks.

Inna Tamm

inna@dharma.ee

Tegeleb SA Dharma igapäevaste tegevustega, ajakava planeerimine ja jälgimisega. Tagab projektide koordineerimise ja elluviimise, projektide tulemuste hindamise.

Olivia Parmasto

olivia@dharma.ee

Tagab meie kodulehe toimimise – tema poole saad pöörduda kõikide sellega seotud küsimustega.

Tiina Parmasto

tiina@dharma.ee

Tiina toimetab oma muude tegemiste kõrvalt Dharmas vabatahtlikuna ning tema poole saab pöörduda Dharma tugiisikutega seotud küsimustes.

 

Heategevusfond Dharma juhatusse kuuluvad Jüri Tamm ja Tarmo Keskküla . Nõukogusse kuuluvad Urmas Sõõrumaa (nõukogu esimees), Malle Eenmaa, Heldur Meerits, Indrek Luukas, Sten Luiga ja Allar Levandi . Fondi asutaja on Urmas Sõõrumaa.

Erinevaid võimalusi muutmaks Eesti laste elu värvilisemaks.

Soovin aidata