Erinevad võimalused aitamiseks

Ka Sinu huvi laste käekäigu vastu muudab nende maailma värvilisemaks

Uudised

Ema käed on tehtud hellusest

25.05.2017

Sihtasutus Dharma tähistas 2017 aasta Emadepäeva traditsioonilise Pelgulinna sünnitusmaja  külastamisega. Uusi ilmakodanikke, nende vanemaid ja lähedasi õnnitledes toonitas Urmas Sõõrumaa:  “Lapsed on emaks olemise suurim rõõm.  Emaks olemine tähendab võimalust vaimseks kasvuks: vastutust, arengut, olulise minapildi ja eneseaustuse kujunemist. Parim viis häid lapsi kasvatada on teha nad õnnelikeks".

SA Dharma osales Endover Kinnisvara annetusprojektis

24.04.2017

Endover Kinnisvara annetas lastele suunatud heategevuslikele organisatsioonidele 14 275 eurot. Heategevusliku fondi, kellele kinnisvaraarendaja iga detsembris müüdud korteri pealt 1000 eurot annetas, said koduostjad ise valida.

Heategevuskampaania sihtgrupiks olid laste ja noortega tegelevad organisatsioonid ning koduostjad said valida kolme fondi vahel millest 5147 EUR laekus Dharma SA projektide toetuseks.  

SA Dharma toetas intellektipuuetega inimeste osalemist Maailmamängudel

27.03.2017

24.märtsil toimus Grazis suurejooneline talimaailmamängude lõputseremoonia. Mängudele osales ligi 3000 sportlast 107 riigist. 

SA Dharma toetas Eesti delegatsiooni osalemist eriolümpial Austrias, kus Eesti sportlased võitsid 11 medalit. Eestis osales murdmaasuusatamises ja saalihokis. 

Pühadetunne iga lapseni!

10.03.2016

27. märtsil (Ülestõusmispühal)  toimub Estonia kontsertsaalis traditsiooniline „Lihavõttejänku pidu“. EAPN eestvedamisel korraldatava ürituse  eesmärgiks on ühelt poolt - korraldada vaesust kogevate perede lastele tore kultuuriüritus ja teiselt poolt - juhtida ühiskonna tähelepanu sellele, et meie hulgas on kahjuks siiski küllaltki palju vaesust kogevaid peresid.

Kandideeri stipendiumile!

10.08.2015

Hei Sina, edasipüüdlik üliõpilane, kes oled pärit asenduskodust, eestkoste- või hooldusperest ja vajad toetust ülikoolis õppimisel!

Just Sinule mõeldes on heategevusfond Dharma juures asutatud PricewaterhouseCoopers töötajate ühisest soovist stipendiumifond.

Emadepäeva sünnitusmajas

11.05.2015

Emadepäeval on Dharmas üheks ilusaks traditsiooniks Pelgulinna sünnitusmajas emasid õnnitlemas käia – viiakse kingitusi ja lilled.
Seekord ühinesid meiega ka Mothercare Baltikumi esinduse Emahool OÜ juhatuse liige ja tegevjuht Anne Mallene ning turundusjuht Triin Randloo. 

Külaskäik sõprade juurde

11.05.2015

Emadepäevale eelneval nädalal on Dharmas tavaks külastada lasterikkaid peresid ja kuulata nende muresid ning arutada selle üle, kuidas Dharma saaks abiks olla. Seekord käisime külas koos Eesti Suurperede Abistamise Seltsiga perekond Sikk/Vainumäel Harjumaal, kus kasvab 11 last.

Erinevaid võimalusi muutmaks Eesti laste elu värvilisemaks.

Soovin aidata