05
apr.

27.03.2016 (Ülestõusmispühal) toimub Estonia kontsertisaalis traditsiooniline “Lihavõttejänku pidu”. EAPN eestvedamisel korraldatava ürituse eesmärgiks on ühelt poolt – korraldada vaesust kogevata perede lastele tore kultuuriüritus ja teiselt poolt – juhtida ühiskona tähelepanu sellele, et meie hulgas on kahjuks siiski küllaltki palju vaesust kogevaid peresid.

Ürituse sõnum on – meie sotsiaalpoliitika peaks looma võrdseid võimalusi, et lõpetada vaesuse ja sellega kaasnevate muude probleemide edasikandumine põlvest põlve. Ligipääs kultuurile ja sporditegevusele peaks olema tagatud kõigile lastele hoolimata nende vanemate sissetulekust.

Eelmisel aastal osales peol vabatahtlikuna ka toonane sotsiaalkaitseminister Helmen Kütt, Riigikogu liige Laine Randjärv, Tallinna Linnavolikogu liikmed jt. Üritused on leidnud üsna laialdast kajastamist meedias. Eelmisel aastal toimunud üritusel näiteks olid kohal kõik telekanalid.

Üritusest kirjutasid Postimees ja Delfi.

Traditsiooniliselt pakutakse peredele meelelahutusprogrammi, suupisteid ja seni on suudetud kaasa panna ka kingitusena toidupakk.

Käesoleva aasta ürituse sisustab Tallinna Ülikooli Sümfooniaorkestriga, kus solistidena astuvad üles Kaire Vilgats ja Kalle Sepp.

Teie toetust kasutatakse lastele peolaua katmiseks.

Annetada on võimalik SA Dharma kontole EE082200221018171111 Swedbank’is, märksõnaks “lihavõttejänku”.

Selleks, et saada annetustelt tagasi tulumaks, lisage palun selgitusse oma isikukood.

0
    0
    Annetuskorv
    Teie korv on tühiNaase annetuslehele